261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Elektronický tester na pH a Cl

Elektronický tester na pH a Cl

Elektronický tester k měření pH a obsahu chloru, vám pomůže snadněji a rychleji zjistit stav bazénové vody.

Datum: 4.3.2014 20:51 Odpovědi: 35

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Lukáš Brzoska Datum:27.6.2022 10:18

Kalibrace

Dobrý den, zakoupil jsem tester, kalibrační prášek jsem v něm však nenašel, budu tedy reklamovat. Dotaz: Píšete, že je nutno opět kalibrovat po výměně baterky, a současně píšete, že nelze kalibrační prášek dokoupit. Jak mám tedy následně kalibrovat, když nebudu mít kalibrační sadu? Děkuji.

Autor:Shop Marimex.cz Datum:27.6.2022 13:23

Re: Kalibrace

Dobrý den, aktuálně čekáme na dodání pásků, takže tak do 2-3 týdnů budeme mít k dispozici.
Nicméně jde nahradit jakýmkoli jiným testerem na chlor – buď testovací pásky třeba od Aquacheku nebo tabletovým testerem. Jde jen o to, změřit hodnotu chloru ve vodě při kalibraci.

Autor:Jaroslav Datum:18.6.2022 14:18

Jak změřit pH?

Dobrý den, jak mám správně změřit PH vody v bazénu? Postupuji podle návodu, ale u vzorků vody s různým PH naměřím tímto meřákem vždy hodnotu PH 6,9. Je tento přístroj zmetek?

Autor:Shop Marimex.cz Datum:20.6.2022 09:58

Re: Jak změřit pH?

Dobrý den, pokud u několika vzorků měříte stejné pH vody, je možné že 1) všechny vzorky mají stejné pH, 2) přístroj může být vadný. Doporučujeme tedy vodu otestovat např. testovacími proužky a podle výsledku dále postupovat.

Autor:Cholevík Datum:22.5.2022 13:29

jak kalibrovat tester

Postup kalibrace a použití testeru

Autor:Shop Marimex.cz Datum:23.5.2022 10:06

Re: jak kalibrovat tester

Dobrý den, postup je uveden v návodu, který si můžete stáhnout zde.

Autor:Nováček Datum:17.4.2022 11:52

Test v bazénu se slanou vodou

Dobrý den, co přesně znamená, že tester není vhodný pro použití v bazénu se slanou vodou??? Znamená to, že nezměřím chlór a ani Ph??? Nebo např. nezměřím chlór, ale Ph ano. Děkuji za odpověď

Autor:Shop Marimex.cz Datum:19.4.2022 09:47

Re: Test v bazénu se slanou vodou

Dobrý den, tester není určen na měření v bazénech se slanou vodou, tudíš jeho meření jak pH, tak chloru mohou být při měření v těchto bazénech chybné.

Autor:Míra Datum:16.6.2021 10:11

Měření chloru

Dobrý den,
prosím vás, přístroj měří volný nebo celkový chlor?
Děkuji
S pozdravem
Autor:Shop Marimex.cz Datum:16.6.2021 11:33

Re: Měření chloru

Dobrý den, měří se vždy hodnoty volného chloru.


Autor:Petr Datum:4.8.2020 09:56

Kalibrace

Dobry den,je potřeba elektronicky testr pro první měření kalibrovat i když budu měřit pouze ph?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:4.8.2020 14:53

Re: Kalibrace

Dobrý den, pokud budete testovat pouze pH vody, kalibrace není potřeba. V návodu je to uvedeno.

Autor:Hrdlicka Datum:9.7.2020 18:00

TESTER DO VIRIVKY

Dobry den. mame virivku INTEX PURE SPA a zajima me, zda se da merit timto testrem a rovnez kalibrovat, prave v teto virivce. Je to necim specificke, oproti bazenu? diky moc
Autor:Shop Marimex.cz Datum:10.7.2020 08:41

Re: TESTER DO VIRIVKY

Dobrý den, ano tester můžete používat i pro vířivky. Péče o vodu je stejná.

Autor:Sezima Lukáš Datum:8.5.2020 18:15

Dostupnost kalibrovacího prášku

Dobrý den,dá se samostatně koupit kalibrační prášek?Kolik stojí?
Děkuji za odpověď Sezima
Autor:Shop Marimex.cz Datum:11.5.2020 08:21

Re: Dostupnost kalibrovacího prášku

Dobrý den, je nám líto, ale kalibrovací prášek nemáme v prodeji. Děkujeme za pochopení.

Autor:Roman Datum:5.5.2019 13:53

měření

Dobrý den,
měl bych dotaz ohledně měření PH. To se měří s vypnutým testrem? Ptám se proto, že pořád je stejná hodnota PH vody i když měřím vodu v bazéně, dešťovou, nebo pitnou doma.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:6.5.2019 08:59

Re: měření

Dobrý den, testování pH je popsáno v návodu:
 
Testování pH
 
1) S vidlicí stále ponořenou ve vodě otočte kolečko směrem k nápisu PH, dokud se neuslyšíte kliknutí
(přívod z baterie se tím přeruší, což je pro měření pH nezbytné).
2) Sondy držte ve vodě, dokud se ručička neustálí na jednom místě.
Autor:Oldřich Spálenský Datum:8.4.2017 17:20

kalibrační sada k elektronickému testeru

V Baumaxu Pardubice jsem si koupil elektronický tester s logem vaší firmy.V návodu použití je uvedeno,že kalibrační sada je součástí balení .Doma po rozbalení zboží jsem žádnou sadu nenašel;jak to vlastně je?
Autor:Jiří Laburda Datum:10.4.2017 09:33

Re: kalibrační sada k elektronickému testeru

Dobrý den, kalibrační sada je součástí balení. Pokud jste ji nedostal, doporučujeme reklamovat u prodejce.
Autor:Miloš Poborský Datum:10.8.2016 10:59

Elektronický tester pro bazén s chlorinátorem

Dobrý den,
zaujal mě elektronický tester, který bych si rád koupil. V popisu je ale uvedeno, že nefunguje na slané bazény s chlorinátorem. Zajímalo by mně tedy, zda se vyrábí nějaký jiný, který by byl určen pro tento typ bazénů. Na Vašich stránkách jsem jiný nenašel.
Děkuji za odpověď,

M.Poborský
Autor:Jiří Laburda Datum:10.8.2016 13:02

Re: Elektronický tester pro bazén s chlorinátorem

Dobrý den, bohužel elektronický tester, který jde použít i v bazénu se slanou vodou, bohužel nenabízíme.
Autor:Marek Datum:13.6.2016 19:04

Provedení kalibrace

Provádíte , po případě provádí někdo kalibraci testerů?
Autor:Jiří Laburda Datum:14.6.2016 09:57

Re: Provedení kalibrace

Dobrý den, bohužel naše společnost kalibraci těchto testerů neprování. 
Autor:kopeček Datum:2.8.2015 18:59

elektr.testr

Dobrý den, zakoupil jsem Marimex elektr. testr ph a chloru. I přes dodržení všech pokynů v návodu ( i kalibrace ) se naměřené hodnoty dost výrazně liší od hodnot naměřených tabletovým testren. Netuším co dělám špatně. Prosím o radu. Děkuji
Autor:Tomáš Muller Datum:3.8.2015 11:53

Re: elektr.testr

Dobrý den, pokud tester neměří dobře, obraťte se prosím na reklamace@marimex.cz.
Autor:Tomáš Datum:7.7.2015 19:51

upřesnění kalibrace

dobrý den,
chci si upřesnit kalibraci, ta se provádí na hodnotu volného chloru nebo na hodnotu vázaného chloru.
Děkuji za odpověď
Autor:Jiří Laburda Datum:8.7.2015 10:08

Re: upřesnění kalibrace

Dobrý den, měří se vždy hodnoty volného chloru. Vázaný chlor se měřit nedá, ten se dá pouze vypočítat změřením a odečtením hodnot volného a celkového chloru.

Autor:Martin Datum:6.7.2015 19:22

Kalibrace

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jak často je třeba tento tester kalibrovat? Děkuji.
Autor:Jiří Laburda Datum:7.7.2015 08:56

Re: Kalibrace

Dobrý den, v návodu se píše pouze o počáteční kalibraci.. Předpokládáme tedy, že stačí zkalibrovat pouze jednou,případně  znovu pokud se vymění baterie.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení